Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty Praha a okolí • v Praze

Pakliže se řadíte mezi studenty, kteří studují na středních nebo vysokých školách a potřebují si přivydělat nějakou tu korunu, tak pak následující řádky jsou zde právě pro Vás. Není rok, kdyby se nenašla spousta studentů, kteří by usilovali o získání slušné brigády. Brigády pro studenty v Praze díky tomu mají poměrně zajímavou hledanost. Praha, jako hlavní město České republiky je samozřejmě jedno z nejvíce zalidněných měst, čehož využívá mnoho firem. Firem, které využívají studentů (brigádníků), jako levných pracovních sil.

Jak již bylo řečeno, v Praze se nachází spousta společností, které každou chvíli potřebují brigádníka či brigádnici. Brigády pro studenty v Praze není proto při troše snahy těžké dohledat. Není asi důležité podotýkat, že studenti s vyšším vzděláním mají poměrně reálné šance dosáhnout na zajímavější a lépe placené brigády v Praze. Zkrátka, vše je závislé na schopnostech jedince (studenta).

Brigády pro studenty Praha – základní podmínky

Na základě zákoníku práce je možné v České republice zaměstnávat studenty (brigádníky) od 15 let věku. Brigády pro studenty v Praze mohou vyhledávat tedy studenti pouze starší 15-ti let, nemohou pracovat déle než 40 hodin týdně a maximálně 8 hodin denně. Studenti nemohou podle zákoníku práce pracovat přesčas, v noci a rozhodně nesmí pracovat v takzvaných rizikových provozech. V rámci brigád pro studenty v Praze nesmí být studenti zaměstnáni ve společnostech v úkolu.

Brigády pro studenty Praha – nejvíce vyhledávané

Studenti středních i vysokých škol mají své nejvíce oblíbené a tím i vyhledávané brigády. A které brigády pro studenty v Praze jsou tak vyhledávané? Především to jsou brigády jako je práce ve fast food restaurantech, překladatelská činnost, různá asistenční činnost ve firmách, PR (public relations), do které spadá roznášení a lepení plakátů, letáků, komunikace s lidmi na ulici a získávání určitých informací apod.

Zkrátka, v Praze lze najít mnoho brigád, které jsou dobře placené a hlavně časově flexibilní, tedy přizpůsobitelné Vašim každodenním povinnostem. Tato kombinace je vždy pro studenty prioritní a rozhodující.

Brigády pro studenty Praha – základní mzda

Základní mzda týkající se brigády pro studenty v Praze je různá. Vše se odvíjí od toho, o jakou práci se jedná a jaké nároky jsou při ní kladeny na studenty (brigádníky). Zcela určitě bude jinak ohodnocená práce studenta ve fast food restaurantu a překladatelská činnost studenta vysoké školy.

Nicméně, brigády pro studenty v Praze jsou platově ohodnocovány zhruba mezi 50,- až 150,- Kč na hodinu. Tato sazba je pouze orientační. Existují zcela jistě určité výjimky, u kterých lze dosahovat naprosto jiných částek. Například to je právě již výše zmíněná překladatelská činnost, která je jednou z nejlépe placených brigád. V poslední době to je také psaní všelijakých článků, textů a komentářů pro různé internetové servery a blogy.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.