Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Letní brigády pro studenty • brigády pro studenty léto 2024, jaro

Pokud patříte mezi studenty středních nebo vysokých škol, kteří hledají brigádu na jaro nebo léto 2019, pak budou následující řádky určeny především Vám. Každý rok je opravdu velký zájem o letní, popřípadě jarní brigády na území České republiky, přitom jsou v nabídce víceméně pořád ty samé možnosti. Ovšem, díky svému vzdělání a možnostem je poměrně reálné dosáhnout i výše. Vše se odvíjí od individuálních schopností jedince.

Jarní a letní nabídka brigád

Nabídka brigád na jaro a léto 2024 je opravdu široká. V seznamu brigád lze dohledat například místo hostesky nebo promotéra na různých reklamních akcích, instruktora, oddílové vedoucí, vychovatelky či vychovatele na letním dětském táboře, překladatele, brigádníka na jarní, popřípadě letní chmelové práce a nakonec i různé brigády v zahraničí. Výběr je opravdu široký a záleží jen na štěstí a Vašich schopnostech, které z výše jmenovaných brigád dosáhnete. Nejen letní brigády pro studenty mohou zastávat pozice: skladník v obchodních centrech, řidič malého auta na rozvozy, prodavačka, servírka, barman, pracovník v telemarketingu apod.

Hostesky, promotéři reklamních akcí

Jistě jste se již setkali ve velkých nákupních centrech s různými akcemi, kdy je Vám nabízen ten či onen produkt zdarma. Na ulici Vás oslovila dvojice půvabných slečen s tiskovinami, popřípadě s jinými materiály, které v sobě skrývaly informativní hodnotu. To je jen nepatrný výčet činností, které práce hostesky, popřípadě promotérů reklamních akcí představuje.

Brigáda na dětském letním táboře

Letní dětské tábory jsou a vždy byly vyhledávané studenty středních, ale i vysokých škol jako slušná možnost výdělku. Koneckonců, léto strávené v přírodě, u vody nebo v horách a ještě být zaplacen je ideální kombinací, nemyslíte? Existuje několik pozic, které mohou být obsazeny studenty středních i vysokých škol.

Především to jsou posty instruktorů, oddílových vedoucích, vychovatelek či vychovatelů, dále pak zdravotních asistentek a pomocných sil v kuchyni. Výběr je zde opravdu široký a my věříme, že pokud si vyberete letní brigádu v rámci dětského tábora, nebudete zklamáni.

Brigáda překladatelská činnost

V tomto případě se jedná o konkrétní skupinu studentů středních, popřípadě vysokých škol, kteří jsou schopni vykonávat tento druh práce. Studenti, ovládající konkrétní jazyk jsou zaměstnáni ve společnostech na překlady různých materiálů týkajících se toho daného projektu. V rámci této, ale i všech ostatních brigád je nutné dodržovat zákoník práce. To znamená, maximální počet hodin v týdnu nesmí překročit 40 hodin, nejdéle 8 hodin denně, studenti nesmí pracovat přesčas apod.

Chmelová brigáda

Jedná se o velice jednoduchou práci, která spočívá v takzvaném zavěšování drátků z plošiny, ve většině případů se jedná zhruba o 6 metrovou výšku. Této brigády se mohou zúčastnit studenti jak středních, tak i vysokých škol. Tyto práce jsou poměrně slušně placené a ve většině případů je zajištěna strava i ubytování.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.