Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Zimní brigády pro studenty • brigády pro studenty zima, podzim

Nejsou to jen brigády na léto nebo jaro, kterých mohou studenti různých škol ať už středních nebo vysokých využívat. V dnešní době se nabízejí brigády studentům kromě jarních a letních i brigády v období podzimu (podzimní brigády pro studenty) i zimy (zimní brigády pro studenty). Ať už se jedná o brigády na horách či různých lesních osadách, které se musí připravit na dlouhou zimu. Zkrátka, výběr brigád v tomto období je velké množství, ze kterého si stačí vybrat tu správnou.

Nejčastější zimní brigády pro studenty

Mezi nejčastější brigády v období podzimu a zimy patří práce v lese, na horách, v parcích, sadech nebo na farmách. Samozřejmě, že své stálé místo zde mají takzvané celoroční brigády. Brigády, jako jsou práce ve firmách na pozici asistentka v kanceláři, pomocná síla ve fast food restaurantech, skladnící, vybalovači zboží, pracovníci v telemarketingu apod. Studenti mají opravdu široké pole nabídek, ze kterých si mohou vybrat tu, která je pro ně nejpřijatelnější a nejzajímavější.

Brigády pro studenty v lese

Brigády v lesích jsou vyhledávány velice často pro svoje kouzlo a romantické prostředí. Přeci jenom když je člověk obklopen přírodou, tak jeho duševní stránka prochází očistou a regenerací. A v čem vlastně spočívá brigáda v lese? Každý rok se musí vysazovat nové stromky smrčků a jiných druhů porostů. Jedná se o takzvanou dosadbu, kdy staré kusy stromů jsou nahrazovány novými. Dále se pak zazimovávají již uchycené stromky, připravují se krmelce pro zvěř na zimu apod. Tato brigáda je vhodná pro milovníky lesní přírody a zvěře.

Brigády pro studenty na horách

Zimní brigády na horách jsou velice vyhledávanými hlavně mezi studenty vysokých, ale i středních škol. Hory nabízejí mnoho pracovních příležitostí, jako jsou například práce lyžařského či snowboard instruktora, práce na horských chatách na pozicích pokojských, uklizeček, kuchařů a dalších. Ve většině případů se jedná opravdu o sezónní záležitosti, které trvají jen několik málo měsíců.

Brigády pro studenty na farmě

Brigády na farmách jsou v nabídkách především v jarních a letních měsících. Ovšem, je možné se setkat i s brigádou na farmě v podzimní části roku. Asi nejvíce žádanou prací v tomto období roku je práce kolem koní a s nimi spojených osad. To znamená, opravy a budovaní ohrad. Příprava farmy na zimní období. Práce kolem koní samotných, každodenní práce jako jsou krmení, výměna čerstvé podestýlky apod.

Celoroční brigády pro studenty

Jak již bylo zmíněno výše. Vedle sezónních brigád jsou k dispozici studentům vysokých a středních škol takzvané celoroční brigády. Tyto brigády představují různé práce na různých místech. Například se jedná o práce ve fast food restaurantech jako jsou Mc Donalds, KFC, Pizza Hut apod. Zde studenti mohou zastávat různé pozice od pomocné síly v kuchyni, uklizečky až po prodavače u okénka s nápisem Drive. Dále to jsou práce v různých společnostech jako asistentky v kancelářích, uklízečky, popřípadě jiná nepříliš složitá a namáhavá pozice ve firmě.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.