Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty Brno a okolí • v Brně

Pokud se řadíte mezi studenty, kteří studují na středních nebo vysokých školách a potřebují si přivydělat, tak pak následující řádky jsou zde právě pro Vás. Není rok, kdyby se nenašlo mnoho studentů, kteří by usilovali o získání slušné brigády. Brigády pro studenty v Brně díky tomu mají poměrně vysokou hledanost. Brno, jakožto jihomoravská metropole je samozřejmě jedno z více zalidněných měst, čehož využívá mnoho podnikatelů. Firem, které využívají brigádníků, jako relativně levných a flexibilních pracovních sil.

Jak již bylo řečeno, v Brně se nachází mnoho firem, které každou chvíli potřebují brigádnickou pracovní výpomoc. Brigády pro studenty v Brně není proto při troše snahy těžké nalézt. Není asi důležité podotýkat, že studenti s vyšším vzděláním mají poměrně reálné šance dosáhnout na zajímavější a lépe placené brigády pro studenty v Brně. Jednoduše, vše je závislé na schopnostech uchazeče o danou brigádu.

Brigády pro studenty Brno – základní podmínky

Na základě zákoníku práce je možné v České republice zaměstnávat studenty jako brigádníky od 15 let věku. Brigády pro studenty v Brně mohou vyhledávat tedy studenti pouze starší 15-ti let, nemohou pracovat déle než 40 hodin týdně a maximálně 8 hodin denně. Studenti nemohou podle zákoníku práce pracovat přesčas, v noci a rozhodně nesmí pracovat v takzvaných rizikových provozech a pracovištích. V rámci brigád pro studenty v Brně nesmí být studenti zaměstnáni ve společnostech v úkolu.

Brigády pro studenty Brno– často hledané

Studenti středních i vysokých škol mají své nejvíce oblíbené a tím i vyhledávané brigády. A které brigády pro studenty v Brně jsou tak vyhledávané? Především to jsou brigády jako je práce ve fast food restauracích, překladatelská a programátorská činnost, různá asistenční činnost ve firmách, PR (public relations), do které spadá roznášení a lepení plakátů, letáků, komunikace s lidmi na ulici a získávání určitých informací apod.

V Brně lze najít mnoho brigád, které jsou dobře placené a hlavně časově flexibilní, tedy přizpůsobitelné Vašim každodenním povinnostem. Tato kombinace je vždy pro studenty rozhodující.

Brigády pro studenty Brno – základní mzda

Základní mzda týkající se brigády pro studenty v Brně se liší. Vše se odvíjí od toho, o jakou práci ve formě brigády se jedná a jaké nároky jsou při ní kladeny na pracovníky. Zcela určitě bude jinak ohodnocená práce studenta ve fast food restauraci a grafická činnost studenta vysoké školy v reklamní agentuře.

Nicméně, brigády pro studenty v Brně jsou platově ohodnocovány zhruba od 50,- až 150,- Kč na hodinu. Tato sazba je pouze orientační. Existují zcela jistě určité výjimky, u kterých lze dosahovat naprosto vyšší částek. Například to je právě již výše zmíněná programátorská činnost nebo design, které jsou z nejlépe placených brigád. V poslední době to je také psaní tématikých článků, textů a recenzí pro různé internetové servery a blogy.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.