Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty Ostrava a okolí • v Ostravě

Pakliže se řadíte mezi studenty, kteří studují na středních nebo vysokých školách a potřebují si přivydělat nějakou tu korunu, tak pak následující řádky jsou zde právě pro Vás. Není rok, kdyby se nenašla spousta studentů, kteří by usilovali o získání slušné brigády. Brigády pro studenty v Ostravě díky tomu mají poměrně zajímavou hledanost. Ostrava, jako severomoravská metropole je samozřejmě jedno z více zalidněných měst, čehož využívá mnoho společností. Firem, které využívají brigádníků, jako relativně levných pracovních sil.

Jak již bylo řečeno, v Ostravě se nachází spousta firem, které každou chvíli potřebují brigádnickou výpomoc. Brigády pro studenty v Ostravě není proto při troše snahy těžké dohledat. Není asi důležité podotýkat, že studenti s vyšším vzděláním mají poměrně reálné šance dosáhnout na zajímavější a lépe placené brigády v Ostravě. Jednoduše, vše je závislé na schopnostech uchazeče o brigádu.

Brigády pro studenty Ostrava – základní podmínky

Na základě zákoníku práce je možné v České republice zaměstnávat studenty (brigádníky) od 15 let věku. Brigády pro studenty v Ostravě mohou vyhledávat tedy studenti pouze starší 15-ti let, nemohou pracovat déle než 40 hodin týdně a maximálně 8 hodin denně. Studenti nemohou podle zákoníku práce pracovat přesčas, v noci a rozhodně nesmí pracovat v takzvaných rizikových provozech. V rámci brigád pro studenty v Ostravě nesmí být studenti zaměstnáni ve společnostech v úkolu.

Brigády pro studenty Ostrava – často vyhledávané

Studenti středních i vysokých škol mají své nejvíce oblíbené a tím i vyhledávané brigády. A které brigády pro studenty v Ostravě jsou tak vyhledávané? Především to jsou brigády jako je práce ve fast food restaurantech, překladatelská činnost, různá asistenční činnost ve firmách, PR (public relations), do které spadá roznášení a lepení plakátů, letáků, komunikace s lidmi na ulici a získávání určitých informací apod.

V Ostravě lze najít mnoho brigád, které jsou dobře placené a hlavně časově flexibilní, tedy přizpůsobitelné Vašim každodenním povinnostem. Tato kombinace je vždy pro studenty prioritní a rozhodující.

Brigády pro studenty Ostrava – základní mzda

Základní mzda týkající se brigády pro studenty v Ostravě se liší. Vše se odvíjí od toho, o jakou práci se jedná a jaké nároky jsou při ní kladeny na brigádníky. Zcela určitě bude jinak ohodnocená práce studenta ve fast food restaurantu a programátorská činnost studenta vysoké školy.

Nicméně, brigády pro studenty v Ostravě jsou platově ohodnocovány zhruba od 50,- až 150,- Kč na hodinu. Tato sazba je pouze orientační. Existují zcela jistě určité výjimky, u kterých lze dosahovat naprosto vyšší částek. Například to je právě již výše zmíněná programátorská činnost, která je jednou z nejlépe placených brigád. V poslední době to je také psaní oborových článků, textů a komentářů pro různé internetové servery a blogy.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.