Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády pro studenty a životopis

Každý z nás, kdo kdy usiloval o získání lukrativního zaměstnání, musel v rámci pracovního pohovoru předložit takzvaný životopis, ve kterém na sebe prozradil potencionálnímu zaměstnavateli svoje dovednosti, znalosti a zkušenosti z různých míst a oborů. Jistě si řeknete, jakým způsobem Vám mohou brigády pomoci při hledání stálého pracovního místa, a to pro Vás v lukrativní společnosti. Odpověď je velice jednoduchá. Jsou to zkušenosti, které Vám brigády přinášejí do Vašeho životopisu.

Každý zaměstnavatel chce, aby jeho potencionální pracovníci (zaměstnanci) měli určité zkušenosti, kterých by pak mohli využít na pracovišti. Ať už jste studenti středních nebo vysokých škol, pamatujte, že jakákoliv solidnější brigáda Vám může dopomoci k získání lukrativního zaměstnání. Upřímně řečeno, dokážete si představit, že uspějete ve firmě s poloprázdným životopisem?

Příklady z praxe

Vystudovali jste hotelovou školu a nyní byste měli nastoupit jako číšníci, popřípadě kuchaři v restauračním zařízení. V dnešní době Vás ovšem bez praxe nikdo nezaměstná na lepších místech a díky tomu jste nuceni si hezky pomalu vyšlapávat tu svoji cestičku od začátku sami.

A proto, nebylo by dobré své zkušenosti lehce obohatit novým zážitkem spojeným například s vycestováním za prací do Anglie nebo Itálie? Tyto země nabízejí práci kuchařům nebo číšníkům v podstatě nepřetržitě bez ohledu, jestli jste přistěhovalci nebo rodilí občané dané země.

Brigády v zahraničí restaurace

Po návratu do České republiky se pak mnohem snadněji hledá práce v restauračním zařízení. Zkrátka již bude Váš životopis bohatší o nové zkušenosti a potencionální zaměstnavatel se na Vás bude dívat jinak, než kdybyste za ním přišli pár týdnů po dokončení střední školy.

Nejprve brigáda, poté zaměstnání

Dalším takovým poměrně vhodným příkladem, kdy brigády mohou pomoci k získání lepšího zaměstnání, jsou brigády v rámci studia na střední, popřípadě vysoké škole. Předpokládejme, že studujete střední ekonomickou školu a v rámci několikadenní praxe pracujete v určité společnosti. Po skončení praxe ve firmě zůstanete na brigádě a přitom studujete dál na střední škole.

V den, kdy dokončíte střední školu, se již můžete stát plnohodnotným zaměstnancem společnosti, ve které jste byli na brigádě nejenom proto, že máte patřičné a odpovídající vzdělání, ale také proto, že Vás již zaměstnavatel zná a ví, že odvádíte slušnou a poctivou práci.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.