Brigády pro studenty
tipy, informace a nabídky

Brigády nejen Praha
Brno a Ostrava

Brigády v zahraničí pro studenty • léto i zima

Brigády v zahraničí dostávají pro mnoho studentů vysokých, ale i středních škol v České republice úplně jiný a zajímavý rozměr. Vedle běžných pracovních příležitostí na poli brigád pro studenty se díky vstupu České republiky do Evropské unie otevřely nové možnosti a spolu s tím i větší a širší výběr brigád v různých segmentech.

Ovšem pravdou zůstává fakt, že mnoho studentů je i přes tyto možnosti stále dalo by se říci zakřiknutými a skepticky smýšlejícími studenty, kteří raději zvolí práci pomocné síly ve fast food restaurantu, než-li aby vyrazili do slunné části Španělska, kde zrovna vrcholí sklizně toho či onoho ovoce.

Jednotlivé brigády v zahraničí pro studenty

Jak již bylo zmíněno, nabídek práce, popřípadě brigád v zahraničí je stále více a stačí si jen opravdu vybrat tu pravou práci, která Vám bude vyhovovat. Samozřejmě, že také hodně záleží na prostředí, ve kterém by se měla daná brigáda vykonávat. Asi nejvíce vyhledávanými brigádami mezi studenty jsou práce, sběr různého ovoce ve Španělsku nebo Anglii, práce číšníka v restauracích, umývání nádobí, zajištění společenských akcí v turistických destinacích zemí jako jsou Řecko, Itálie, Kypr a mnoho dalších.

Brigády v zahraničí sběr ovoce

Sběr ovoce v zahraničí je asi vůbec nejvíce vyhledávanou brigádou studenty středních nebo vysokých škol. Na sběr ovoce se jezdí na různá místa Evropy, především to jsou země, jako je Španělsko, Itálie nebo Anglie. Studenti se nejvíce setkávají s ovocem, jako jsou jahody, jablka, broskve, pomeranče, mandarinky, ale také zelenina jako je paprika, okurky nebo saláty. Zkrátka výběr destinací a produktů je opravdu široký, stačí si jen vybrat ten nejzajímavější a vyrazit.

Brigády v zahraničí restaurace

Tato možnost brigády v zrahraničí se v podstatě nabízí po celý rok. Práce v restauraci není nikterak jednoduchá a člověk, který má zájem se stát číšníkem, pomocným kuchařem nebo i jen umývačem nádobí, by měl splňovat základní podmínky pro přijetí do tohoto zaměstnání.

Asi nejdůležitějším kritériem pro přijetí je jazyková znalost, a to minimálně jednoho cizího jazyka, ať už anglického nebo německého. Dále by se dotyčný student měl umět alespoň trochu pohybovat v prostředí restaurace. To znamená, zvládat základní dovednosti ve stolování, nošení více talířů najednou, popřípadě umět vařit, pakliže bude žádat o místo v kuchyni.

Vzhledem k možnostem, které se nám naskýtají díky vstupu do Evropské unie, mohou studenti ať už vysokých nebo středních škol vycestovat za prací tohoto typu do různých zemí jako jsou Španělsko, Anglie, Německo, Rakousko, Itálie, Portugalsko nebo i Irsko.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Životopis
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Práce na doma
pracujte z pohodlí Vašeho domova. Vhodné pro maminky na MD.

Brigády pro studenty
možnosti přivýdělku pro studenty VŠ i SŠ.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat express nebankovní půjčku.

Práce doma
přivýdělek - možnosti, tipy a informace.

Půjčky
financování bydlení, auta, motorky, notebooku, mobilu atd.

Dětský bazar
kočárky, oblečení, hračky a další věci pro děti.